Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od czterech lat ukrywała się w Holandii

Data publikacji 25.01.2011

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali 23-letnią Krystynę K. Mieszkanka Kętrzyna była poszukiwana na podstawie dwóch Europejskich Nakazów Aresztowania, trzech listów gończych i trzech nakazów aresztowania. Jak ustalili policjanci, kobieta, aby uniknąć odpowiedzialności za pobicie, kradzieże i włamania od czterech lat ukrywała się w Holandii.

Krystyna K. poszukiwana była na podstawie dwóch Europejskich Nakazów Aresztowania wydanych przez Sąd Okręgowy w Olsztynie, trzech listów gończych i trzech nakazów aresztowania wydanych przez sąd Rejonowy w Kętrzynie.

Kryminalni pracujący nad tą sprawą ustalili, że poszukiwana za pobicie, kradzieże i włamania 23-latka od czterech lat ukrywała się w Holandii. Zbierając szczegółowe informacje dotyczące Krystyny K. policjanci ustalili, że ma ona w najbliższym czasie odwiedzić swoje rodzinne strony. Faktycznie 23-latka w niedzielę przyjechała do kraju. Następnego dnia była już w rękach kryminalnych z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Kobieta trafiła do aresztu śledczego. Młoda mieszkanka Kętrzyna za popełnione przestępstwa ma do odbycia karę 22 miesięcy pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony