Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani sprawcy napadu

Data publikacji 28.01.2011

Lubelscy policjanci poszukują trzech mężczyzn, którzy wczoraj wieczorem pod jedną z hurtowni przy ul. Chemicznej napadli na dwóch pracowników firmy ochroniarskiej. Sprawcy obezwładniając mężczyzn gazem oraz uderzając tępym przedmiotem zabrali neseser z dużą ilością gotówki. Uciekli ciemnym pojazdem typu kombi w nieznanym kierunku.

Do rozboju doszło wczoraj po 20.00 pod jedną z hurtowni przy ul. Chemicznej. Z ustaleń Policji wynika, że dwaj pracownicy jednej z firm ochroniarskich po wyjściu z pomieszczenia hurtowni z utargiem kierowali się w stronę służbowego samochodu. Wtedy zostali zaatakowani przez trzech zamaskowanych sprawców. Mężczyźni w kominiarkach na głowie obezwładnili ochroniarzy rozpylając w ich kierunku gaz oraz uderzając tępym narzędziem. Następnie sprawcy zabrali niesiony przez nich neseser z dużą ilością gotówki.

Z łupem w ręku sprawcy uciekli w nieznanym kierunku ciemnym samochodem osobowym typu kombi. Poszkodowanym mężczyznom została udzielona pomoc medyczna. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci poszukują sprawców napadu. Z relacji pracowników ochrony wynika, że:

Jeden z mężczyzn wyglądający na około 30 lat, miał ok. 2 metry wzrostu był szczupłej budowy ciała. Ubrany był w ciemne spodnie i ciemną kurtkę, a na głowie miał czarną kominiarkę z podłużnym otworem na oczy.

Drugi sprawca miał około 180 cm wzrostu i również był szczupłej budowy ciała. Ubrany był na czarno, a na głowie miał założoną czarną kominiarkę z dwoma otworami na oczy.

Trzeci napastnik mierzył około 180 cm wzrostu, twarz miał okrągłą, krótkie ciemne włosy i był średniej budowy ciała. Ubrany na jasno, na głowie miał założony szary kaptur z poprzecznymi pasami.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informacje na temat sprawców napadu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie dzwoniąc do Wydziału Kryminalnego pod nr: (81) 535-57-27 lub nr alarmowy 997/112.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony