Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł kolejny uczestnik bójki pseudokibiców

Data publikacji 02.02.2011

W styczniu, w powiecie poddębickim doszło do bójki pomiędzy dwoma grupami pseudokibiców. Zginął wówczas 24-letni mężczyzna. Policjanci ustalają kolejnych uczestników tego zajścia. Tym razem wpadł 20-latek, który jest 36. osobą zatrzymaną do tej sprawy.

8 stycznia w godzinach porannych w powiecie poddębickim miała miejsce bójka pomiędzy pseudokibicami dwóch łódzkich klubów piłkarskich. W czasie bijatyki śmierć poniósł jeden z jej uczestników – 24-letni mieszkaniec Łodzi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zajęli się ustaleniem i pociągnięciem do odpowiedzialności karnej osób biorących udział w tym zdarzeniu. Typują oni kolejnych podejrzewanych, którym przedstawiane są zarzuty udziału w bójce, której następstwem była śmierć człowieka.

Wczoraj kryminalni dotarli do kolejnego podejrzanego. 20-letni łodzianin został zatrzymany w swoim mieszkaniu na terenie dzielnicy Bałuty w Łodzi. Jeszcze tego samego dnia pseudokibic usłyszał zarzut i został objęty dozorem policyjnym.

20-latek jest 36. podejrzanym w tej sprawie. Wobec 4 podejrzanych sąd zastosował tymczasowy areszt, a pozostali pozostają pod dozorem policji. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sieradzu.

(KWP w Łodzi/js)
 

Powrót na górę strony