Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zaginionych bliźniaczek

Data publikacji 08.02.2011

Policja poszukuje, na wniosek strony szwajcarskiej, 6-letnich bliźniaczek, które zostały zabrane z domu przez ich ojca i wywiezione w nieznanym kierunku. Zwłoki mężczyzny znaleziono w rejonie miejscowości Foggia (Włochy). Do tej pory nie odnaleziono dziewczynek. Ich poszukiwania trwają m.in. na terenie Francji, Włoch i Szwajcarii. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, prosimy o kontakt z Dyżurnym Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP – tel. 22 60 154 47, 22 60 154 48.

Alessia i Livia Scheep zostały zabrane 30 stycznia 2011 r. z domu rodzinnego przez ich ojca, Matthiasa Scheppa, i wywiezione w nieznanym kierunku. Mężczyzna przed wyjazdem oświadczył, że ma zamiar popełnić samobójstwo. Jego zwłoki odnaleziono w rejonie miejscowości Foggia (Włochy), prawdopodobnie popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Do tej pory nie odnaleziono sióstr. Są intensywne poszukiwane m.in. na terenie Francji, Włoch oraz Szwajcarii.

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, prosimy o kontakt z Dyżurnym Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP – tel. 22 60 154 47, 22 60 154 48.

Rysopis zaginionych:

Alessia: 6 lat, 115 cm, włosy blond, długie, okulary lecznicze w oprawkach koloru bordowego. Ubrana w t-shirt biały w paski koloru czerwonego i różowego, białą kurtkę puchową  z beżowym wnętrzem, niebieskie dżinsy i czarne buty.

Livia: 6 lat, 115 cm, włosy blond długie, okulary lecznicze w oprawkach koloru pomarańczowego. Ubrana w zielony t-shirt, fioletową kurtkę narciarską,  niebieskie dżinsy, buty sportowe "Adidas".
 

Powrót na górę strony