Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

15-latka miała we krwi 2.7 prom. alkoholu

Data publikacji 26.03.2007

Wrocławscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli ponad 2 prom. alkoholu we krwi i próbowali nieść pijaną 15-latkę. Dziewczyna miała w organizmie 2.7 prom. Trafiła na oddział toksykologiczny.

Wczoraj ok. 17:00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z wrocławskich mieszkań przebywa kilkuosobowa grupa nietrzeźwych młodych ludzi. Wśród nich miała znajdować się kilkunastoletnia dziewczyna. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, zauważyli grupę nietrzeźwych osób, które próbowały nieść nieprzytomną dziewczynę. Jak się okazało, 15-latka była tak pijana, że nie mogła ustać na nogach. Badanie wykazało 2.7 prom. alkoholu we krwi. Pogotowie ratunkowe przewiozło dziewczynę do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie została hospitalizowana na oddziale toksykologicznym.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat - obaj mieli ponad 2 prom. alkoholu w organizmie. Obecnie funkcjonariusze z komisariatu na Psim Polu wyjaśniają okoliczności, w jakich 15-latka wypiła taką ilość alkoholu.

Powrót na górę strony