Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetaminę ukrył w komodzie

Data publikacji 09.03.2011

Stołeczni policjanci zatrzymali 41-letniego Piotra Cz. i jego 36-letnią znajomą, podejrzewanych o handel środkami odurzającymi. Podczas przeszukania zabezpieczono ponad 469 g amfetaminy. Kobieta po czynnościach została zwolniona, mężczyzna zostanie dziś przesłuchany przez śledczych z Pragi Północ.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Stołecznej Policji otrzymali informację o osobach, które handlują środkami odurzającymi i psychotropowymi. Postanowili tą wiadomość dokładnie sprawdzić. Ustalili personalia podejrzewanych i miejsce, w którym mogą przebywać.

Wczoraj około 11.00 przygotowali zasadzkę na Pradze Północ. Zatrzymali 41-letniego Piotra Cz. i jego 36-letnią znajomą. Podczas przeszukania mieszkania, w jednej z komód natrafili na worek z narkotykami. Łącznie zabezpieczyli 469,46 g amfetaminy, tj. około 1 880 działek dilerskich o czarnorynkowej wartości około 28 000 złotych. Para została przewieziona do jednostki policji i osadzona w policyjnym areszcie. Kobieta po czynnościach została zwolniona, natomiast mężczyzna zostanie dziś przesłuchany przez śledczych z Pragi Północ. Jeśli usłyszy zarzut handlu środkami odurzającymi, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP/js)
 

Powrót na górę strony