Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za czerpanie korzyści z nierządu

Data publikacji 25.05.2011

Zarzut czerpania korzyści z nierządu usłyszała 20- letnia mieszkanka Ciechanowa, która w wynajętym mieszkaniu w Otwocku zorganizowała klub erotyczny. Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego komendy w Otwocku. Grozi jej teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do wydziału kryminalnego w Otwocku, wpłynęła informacja o domu publicznym prowadzonym w jednym z mieszkań na terenie osiedla mieszkaniowego. Policjanci, którzy rozpracowali tę sprawę zatrzymali dwie kobiety, 20-letnią mieszkankę Ciechanowa oraz 38-letnią mieszkankę Warszawy.

Okazało się, że „mózgiem” tej działalności była 20-latka. I to ona w wynajętym mieszkaniu oferowała usługi seksualne, a do interesu wprowadziła jeszcze 38-letnią warszawiankę. Prowadzony zakres usług kobieta zaczęła reklamować na jednym z portali internetowych, a w trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli również szczegółowy ich cennik.

Kobiety zostały zatrzymane, 20-latka już usłyszała zarzut z artykułu 204 kodeksu karnego, tj. czerpanie korzyści majątkowej z nierządu.

Sprawa ma charakter rozwojowy, przestępstwo, którego dopuściła się 20- letnia kobieta zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

(KSP / mw)
 

Powrót na górę strony