Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójstwo za sprzeczkę

Data publikacji 02.05.2007

Policjanci z Braniewa zatrzymali nieletniego Krystiana podejrzewanego o zabójstwo swojego rówieśnika. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, chłopcy pokłócili się podczas gry w piłkę nożną. Wieczorem Krystian zadał Adamowi jeden cios nożem. Mimo szybkiej reanimacji chłopaka nie udało się uratować. Dziś Krystian stanie przed braniewskim Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 w małej miejscowości pod Braniewem. Wcześniej Krystian i Adam grali w piłkę. Jak wynika ze wstępnych ustaleń między chłopcami doszło do sprzeczki. 

Chłopcy spotkali się wieczorem przed domem Krystiana. Wtedy to, chłopak podszedł do nastolatka i zadał mu jeden cios nożem. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

Policjanci bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali Krystiana. Chłopak schował się w swoim mieszkaniu w szafie. Rodzinie ofiary udzielono pomocy psychologicznej.

Nieletni, po wykonaniu badań, został zatrzymany w elbląskiej Policyjnej Izbie Dziecka. Dziś stanie przed braniewskim Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Powrót na górę strony