Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatnie pożegnanie

Data publikacji 30.06.2011

Dzisiaj w Kościele św. Antoniego oraz na Cmentarzu Komunalnym w Pile pożegnaliśmy naszego Kolegę sierż. sztab. Roberta Grabińskiego, który zginął tragicznie podczas służby 26 czerwca 2011 roku. Oprócz rodziny i bliskich funkcjonariusza żegnały liczne delegacje oraz mieszkańcy Piły.

Dzisiaj o godzinie 11.00 w Kościele św. Antoniego w Pile odbyło się nabożeństwo żałobne, podczas którego pożegnano tragicznie zmarłego funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Pile sierż. sztab Roberta Grabińskiego. W ostatniej drodze towarzyszyła mu najbliższa rodzina, przyjaciele, liczne delegacje, koledzy i koleżanki z pracy oraz mieszkańcy Piły.

Godzinę później na Cmentarzu Komunalnym w Pile odbyły się uroczystości pogrzebowe. W ostatniej posłudze uczestniczyła między innymi kompania honorowa Policji oraz orkiestra policyjna z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Sierż. sztab. Robert Grabiński zginął tragicznie na służbie w dniu 26 czerwca 2011 roku. Jego służbowy motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Niestety mimo natychmiastowej pomocy nie udało się uratować jego życia. Cześć jego pamięci.

(KWP w Poznaniu/js)
 

Powrót na górę strony