Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany „Franek”

Data publikacji 11.08.2011

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji zatrzymali Rafała P. ps. Franek. Mężczyzna poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym i handel narkotykami. Teraz może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Rafał P. był jednym z większych dilerów narkotyków po praskiej stronie Warszawy. Wcześniej odsiadywał już wyroki za oszustwa i kradzieże z włamaniem. Tym razem ścigany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, tzw. grupie szkatułowej, i handel narkotykami.

Poszukiwaniem 33-letniego mieszkańca stolicy, ukrywającego się od kilku miesięcy przed organami ścigania, zajęli się policjanci z Wydziału Operacji Pościgowych Centralnego Biura Śledczego KGP.

Funkcjonariusze wpadli na jego trop w okolicach Płońska, gdzie przebywał w jednym z domków na terenie działek rekreacyjnych. Podczas zatrzymania „Franek” był całkowicie zaskoczony i nie stawiał oporu. Trafił do policyjnego aresztu.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

pb

Film Wpadł poszukiwany "Franek"

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadł poszukiwany "Franek" (format flv - rozmiar 3.78 MB)

Powrót na górę strony