Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukarany za handel viagrą

Data publikacji 18.05.2007

Poznańscy policjanci zatrzymali 41-letniego Andrzeja P., który handlował środkami farmaceutycznymi bez pozwolenia. Przy mężczyźnie znaleziono kilkadziesiąt tabletek viagry. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Wczoraj rano poznańscy policjanci zatrzymali 41-letniego Andrzeja P., handlarza z Toriunia. Sprawą sprzedawcy środków farmaceutycznych zajmowali się od pewnego czasu. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie 64 tabletki viagry, pakowane w listkach po 4 sztuki. Swoje ogłoszenia zamieszczał m.in., w jednej z poznańskich gazet. Policjanci od pewnego czasu obserwowali handlarza niebieskich tabletek. Zbierając kolejne materiały ustalili, że do sprzedaży środków farmaceutycznych dochodzi w okolicach dworca autobusowego na poznańskiej Wildzie.

Zatrzymanemu mężczyźnie postawione zostały zarzuty. Ustalono także, że mężczyzna za podobne przestępstwo był już karany w ubiegłym roku w województwie pomorskim. Za handel bez wymaganego zezwolenia środkami farmaceutycznymi grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Powrót na górę strony