Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty w sprawie podpalenia 17-latki z Nakła

Data publikacji 23.08.2011

W nakielskiej komendzie przebywa obecnie dwóch młodych mężczyzn, których zatrzymali policjanci w związku ze sprawą uszkodzenia ciała 17-letniej kobiety, poprzez oblanie jej łatwopalną substancją, a następnie podpalenie. Jednemu z podejrzanych - 17-latkowi -przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, jego 20-letni kolega zaś odpowie za podżeganie do przestępstwa.

W niedzielę w nocy dyżurny nakielskiej Policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że 17-letnia kobieta została oblana rozpuszczalnikiem, a następnie podpalona. Poparzona kobieta z obrażeniami twarzy oraz klatki piersiowej została przewieziona do szpitala.

Nakielscy kryminalni zatrzymali do sprawy 17-letniego mieszkańca Nakła, któremu przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Policjanci wnioskowali do prokuratora o aresztowanie podejrzanego.

Śledczy ustalili także mężczyznę, który miał podżegać 17-latka do oblania i podpalenia dziewczyny. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Nakła. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzut podżegania sprawcy do popełnienia przestępstwa.

Prawdopodobnie dziś jeszcze obaj podejrzani zostaną doprowadzeni do prokuratora, który zdecyduje o ich dalszym losie.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony