Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka na nocnym spacerze

Data publikacji 22.05.2007

Policjanci z Łomży zatrzymali pijaną 23-letnią matkę, która przemierzała nocą ulice miasta z 2-letnim synem i 2-miesięczną córką. Dzieci trafiły do szpitala, matka trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań.

Minionej nocy dyżurny KMP w Łomży otrzymał niepokojący sygnał od przypadkowego przechodnia, że ulicami centrum miasta spacerują dwie pijane kobiety z dwojgiem małych dzieci. Natychmiast na miejsce zdarzenia wysłano policyjny patrol. Na miejscu okazało się, że jedna z kobiet prowadziła małego chłopca i niosła na rękach niemowlę. Obie natomiast miały problem z utrzymaniem równowagi i były agresywne.

Zatrzymana 23-letnia matka 2-miesięcznej dziewczynki i 2-letniego chłopca miała 2,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jej 34-letnia koleżanka miała 1,7 promila alkoholu. Policjanci wezwali pogotowie, które przewiozło rodzeństwo do miejscowego szpitala. Matka trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Grozi jej kara grzywny lub nagana.

Policja apeluje do wszystkich o wrażliwość na podobne przypadki. Prosimy również o sygnały, które w tego typu sytuacjach pozwolą policji na szybką reakcję i pozwolą zapobiec nieszczęściu.

Powrót na górę strony