Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okaleczył kobietę, bo nie chciała z nim być

Data publikacji 27.09.2011

Trzy godziny po zdarzeniu policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który oblał byłą konkubinę sodą kaustyczną. Kobieta z poparzeniami czwartego stopnia twarzy, głowy, karku, pleców i dłoni trafiła do szpitala. Radosławowi K., za spowodowanie ciężkiego uszkodzenie ciała, może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do tragedii doszło w zeszłym tygodniu w czwartek na Targówku. Około 20.00 w rejonie przejścia podziemnego pod wiaduktem przy ulicy Rembielińskiej mężczyzna oblał sodą kaustyczną 42-letnią kobietę. Z poparzeniami czwartego stopnia twarzy, głowy, karku, pleców i dłoni trafiła ona do szpitala.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z Targówka. Po trzech godzinach zatrzymali chowającego się za samochodami na parkingu przy ulicy Krasnobrodzkiej sprawcę. Mieszkaniec Bielan miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że 36-letni Radosław K. był byłym konkubentem pokrzywdzonej. Nie mógł pogodzić się z faktem, że ta nie chce dłużej z nim być. Od tygodnia wystawał pod oknami jej mieszkania. Wiedział, że zawsze wieczorem wychodzi do pracy.

Mężczyzna jest znany Policji. Był karany za pobicie i rozbój. Tym razem w prokuraturze usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP/js)

Film Okaleczył kobietę, bo nie chciała z nim być


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Okaleczył kobietę, bo nie chciała z nim być (format flv - rozmiar 2.25 MB)

Powrót na górę strony