Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla 28-latka, który napadł na stację paliw

Data publikacji 27.09.2011

Na wniosek bytomskich śledczych sąd aresztował tymczasowo 28-latka podejrzanego o napad na pracownika stacji paliw. Napastnik posługując się przedmiotem przypominającym broń sterroryzował obsługę, zrabował pieniądze i uciekł. Kilkanaście minut później zaatakował ścigającego go policjanta. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Bytomiu tymczasowo aresztował 28-letniego mężczyznę, którego w minioną niedzielę w nocy zatrzymali policjanci zaraz po tym, gdy napadł na pracowników stacji paliw przy ul. Zabrzańskiej. Mężczyzna posługując się pistoletem śrutowym zastraszył obsługę stacji i zrabował pieniądze. Uciekającego bandytę zauważyli skierowani do pościgu policjanci z bytomskiej drogówki. Podczas zatrzymania podejrzany zaatakował funkcjonariuszy, jednak szybko został obezwładniony.

Przy pochodzącym z Bytomia 28-latku mundurowi odnaleźli użytą do napadu „śrutówkę”, zrabowane pieniądze oraz amfetaminę. Teraz mężczyzna może spędzić za kratami więzienia nawet 15 lat.

(KWP w Katowicach / mw)
 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.82 MB)

Powrót na górę strony