Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowy areszt za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 01.10.2011

Sąd tymczasowo aresztował na trzy miesiące 38-letniego Sławomira Ś., którego zatrzymali policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Jest on podejrzany o nieumyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, na skutek którego w wyniku doznanych obrażeń w szpitalu zmarł 53-letni mężczyzna. Sprawcy grozi kara do 12 lat więzienia.

Informacja o zdarzeniu dotarła do funkcjonariuszy z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie dopiero następnego dnia. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy pobicia. Po przesłuchaniu osób mogących mieć informacje w tej sprawie i zebraniu materiałów policjanci wytypowali osobę podejrzewaną o dokonanie tego przestępstwa. Podejrzewany 38-letni Sławomir Ś. został zatrzymany w miejscu jego pobytu.

W trakcie prowadzonego postępowania, okazało się, że mężczyźni wcześniej spożywali razem alkohol. Prawdopodobnie doszło wtedy do kłótni i bójki o pieniądze na zakup papierosów.

Zatrzymany Sławomir Ś. będzie odpowiadał za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, na skutek którego w wyniku doznanych obrażeń w szpitalu zmarł 53-letni mężczyzna. Decyzją sądu zatrzymany 38-latek został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

(KSP / mw)
 

Powrót na górę strony