Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad matką, umieścił film w Internecie

Data publikacji 10.10.2011

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez wałbrzyskich policjantów w związku z podejrzeniem o znęcanie się nad matką. Kobieta początkowo nie chciała tego faktu zgłaszać Policji, wierząc cały czas, że syn się poprawi. Ten był tak pewny swego, że nawet nagrał film i umieścił go w Internecie. Po ujawnieniu filmu przez policjantów, mężczyzna trafił do aresztu.

Policjanci z Komisariatu I w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją matką. Podejrzany, to 37–letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po tym jak funkcjonariusze znaleźli w Internecie film z jego udziałem.

Policjanci, przeglądając portale internetowe, natrafili na zamieszczony na jednym z nich film, na którym mężczyzna bił, dusił i wyzywał kobietę. Jeden z dzielnicowych rozpoznał na nim mężczyznę oraz jego matkę. Policjanci niezwłocznie pojechali do mieszkania kobiety.

Początkowo nie chciała ona zgłaszać Policji, że syn się nad nią znęca, gdyż cały czas wierzyła, że się zmieni. Ostatecznie jednak kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Zatrzymany usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Teraz za znęcanie się nad matką grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu/js)
 

Powrót na górę strony