Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy napadu na bank

Data publikacji 04.11.2011

Policja poszukuje osób, które rozpoznają sprawcę, były świadkami lub mogą coś wiedzieć na temat napadu na placówkę Eurobanku w Rzeszowie przy ul. Żeromskiego, do którego doszło we wtorek, 11 października, około godziny 18.

Do napadu doszło we wtorek, 11 października. Tuż przed godziną 18 do placówki Eurobanku przy ul. Żeromskiego w Rzeszowie wszedł mężczyzna. W banku przebywały wówczas dwie pracownice. Mężczyzna skierował się bezpośrednio do stanowiska operacyjnego obsługiwanego przez jedną z nich. Następnie sterroryzował nożem obie pracownice i zażądał wydania pieniędzy. Z otwartej szuflady sejfu sprawca wyjął banknoty i ukrył je w reklamówce. Następnie wyszedł z banku, udając się w stronę ulicy Piłsudskiego.

Policjanci poszukują świadków oraz osoby mogące mieć wiedzę na temat napadu lub rozpoznające sprawcę, którego portret pamięciowy publikujemy. Prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 518, tel. 017/ 858 32 63, lub pokój nr 516 , tel. 17/ 858 33 32.  Informacje można też przekazywać, dzwoniąc pod numer alarmowy 997.

(KWP w Rzeszowie / mg)

Film Poszukujemy sprawcy napadu na bank

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Poszukujemy sprawcy napadu na bank (format flv - rozmiar 1.14 MB)

Powrót na górę strony