Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość środków anabolicznych

Data publikacji 25.11.2011

Ponad 1200 sztuk różnego rodzaju środków anabolicznych zabezpieczyli lęborscy policjanci po przeszukaniu pomieszczeń należących do 28 - letniego mieszkańca Lęborka. Na ślad nielegalnego procederu policjanci wpadli dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Pruszcza Gdańskiego oraz Izbą Celną z Gdyni, którzy zabezpieczyli przesyłkę zawierającą anaboliki wysłane z Lęborka.

Nielegalne tabletki, zastrzyki i innego rodzaju środki farmaceutyczne znajdowały się w mieszkaniu mieszkańca Lęborka. Jak wstępnie ustalono, 28 - latek prowadził sprzedaż nielegalnych specyfików przez Internet.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem lęborskiej Prokuratury, a policjanci pracujący przy niej zapowiadają, że jest ona rozwojowa i trwają ustalenia z portalami aukcyjnymi oraz Pocztą Polską i firmami kurierskimi mające na celu ukazać skalę procederu. Wszystkie zabezpieczone specyfiki zostaną dokładnie przebadane w laboratorium kryminalistycznym, a wydana opinia będzie stanowiła kolejny dowód w prowadzonym postępowaniu.

Za posiadanie i sprzedaż środków farmaceutycznych bez wymaganych zezwoleń, może grozić zgodnie z prawem nawet do 2 lat ograniczenia lub pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / ep)

Film Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość środków anabolicznych

Opis filmu: anaboliki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość środków anabolicznych (format flv - rozmiar 5.49 MB)

Powrót na górę strony