Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listami gończymi próbował przekupić policjantów

Data publikacji 11.01.2012

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna poszukiwany kilkoma listami gończymi m.in. za kradzieże, pobicia czy przywłaszczenie mienia. Zatrzymany wpadł w ręce policjantów z Trzebnicy na drodze krajowej nr 5. Mężczyzna w zamian za odstąpienie od zatrzymania próbował przekupić funkcjonariuszy łapówką w wysokości 5 tys. złotych. Zatrzymany trafi teraz do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 31-latka doszło na drodze krajowej nr 5. Policjanci Wydziału Kryminalnego z trzebnickiej komendy powiatowej ustalili, że poszukiwany przebywa na terenie powiatu i przemieszcza się samochodem marki Audi. Właśnie na drodze krajowej, w okolicach Kryniczna, funkcjonariusze namierzyli samochód. Podczas zatrzymania mężczyzna stawiał opór i nie stosował się do poleceń policjantów.

Wiedząc, że nie uniknie zatrzymania, ratował się jeszcze próbą przekupienia funkcjonariuszy, oferując im 5 tys. złotych łapówki. Poszukiwany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę ponad 4 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

 

Powrót na górę strony