Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany w solarium

Data publikacji 28.01.2012

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali 24-letniego radomianina poszukiwanego listem gończym i nakazem doprowadzenia. Mężczyzna wpadł podczas wizyty w solarium.

24-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od dłuższego czasu. Za mężczyzną wystawiono list gończy za uszkodzenie mienie, za które miał do odsiedzenia w więzieniu rok czasu. Radomski sąd poszukiwał także mężczyznę nakazem doprowadzenia, którego podstawą prawną był artykuł 177 par. 2 kodeksu karnego, czyli spowodowanie wypadku drogowego, którego następstwem jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu. Do wypadku, w którym zginął pieszy doszło kilka lat temu w Radomiu. Mężczyzna miał do odbycia 4 letni wyrok więzienia.

W ostatnich dniach do policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu dotarła informacja, że 24-latek pojawił się w Radomiu. Gdy tylko przyjechał do rodzinnego miasta od razu zainteresowali się nim „kryminalni”. Radomianin został zatrzymany przez policjantów podczas jego wizyty w solarium. Był kompletnie zaskoczony.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a następnie dowieziony przez policjantów do aresztu śledczego, gdzie będzie odsiadywał zasądzone kary.

KWP Radom/gp
 

Powrót na górę strony