Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrywał się w Warszawie

Data publikacji 29.01.2012

Węgrowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym dziewiętnastolatka. Młody mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się w Warszawie. 19- latek zanim trafi do zakładu karnego usłyszy jeszcze kilka zarzutów za dokonanie przestępstw na terenie Węgrowa. Dwóm pozostałym zatrzymanym zostaną przedstawione zarzuty za pomoc w ukrywaniu poszukiwanego.

Węgrowscy policjanci na podstawie wcześniej zebranych informacji ustalili miejsce pobytu poszukiwanego listem gończym dziewiętnastolatka. Poszukiwany za dokonanie kradzieży z włamaniem miał spędzić najbliższe miesiące w areszcie. Według funkcjonariuszy mężczyzna ten miał przebywać w Warszawie. Do zatrzymania doszło w miniony piątek (27.01.). W jednym ze stołecznych mieszkań policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, wśród nich poszukiwanego dziewiętnastolatka. Podczas przeszukania mieszkania, w którym się ukrywał policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży.

19- latek zanim trafi do zakładu karnego usłyszy jeszcze kilka zarzutów za dokonanie przestępstw na terenie Węgrowa. Dwóm pozostałym zatrzymanym zostaną przedstawione zarzuty za pomoc w ukrywaniu poszukiwanego.

KWP Radom/gp

Powrót na górę strony