Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miś dla ukochanej

Data publikacji 14.02.2012

Walentynki. Święto zakochanych. Czas uniesień, cichych westchnień, romantycznych kolacji, czerwonych róż i upominków. Mówi się, że miłość jest ślepa, że działa jak afrodyzjak. W minioną niedzielę pewien młodzieniec z miłości stracił głowę i niemal wolność.

Wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę. Pewien młody mężczyzna, mieszkaniec gminy Krzemieniewo, przyjechał do Leszna na dyskotekę. Około godziny 3:30 postanowił obdarować swą ukochaną walentynką. Pojechał do jednego z marketów. Tam znalazł całą półkę różnych walentynkowych pluszaków. Wybrał największego misia z czerwonym sercem. Jego entuzjazm przygasł, gdy okazało się, że pluszak kosztuje 49.99 PLN.

Czego jednak się nie robi z miłości. Młodzieniec postanowił sam sobie udzielić rabatu i na wybranego misia przekleił cenę 29,99 PLN z innego, mniejszego niedźwiadka. Niestety nie pomyślał, że znajduje się pod czujnym okiem kamery. Został zatrzymany i przekazany Policji. Miłość dodaje skrzydeł, tym razem jednak te skrzydła uniosły zakochanego zbyt wysoko.

Zamiana cen to nic innego jak oszustwo, a więc przestępstwo, za które grozi surowa kara. Ale miłość ponoć wszystko wybacza.

(KWP w Poznaniu / ds)

Powrót na górę strony