Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowana za zabójstwo męża

Data publikacji 12.03.2012

Zarzut zabójstwa swojego męża usłyszała Beata G. zatrzymana przez mokotowskich policjantów. 43-latka zaatakowała mężczyznę nożem, a odniesione przez niego obrażenia okazały się śmiertelne. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Kobieta decyzją sądu została już tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań w dzielnicy Mokotów. Policjanci zostali zaalarmowani przez osobę, do której zgłosiła się kobieta i opowiedziała o tragicznej kłótni z małżonkiem. Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod wskazanym adresem, 54-letni mężczyzna nie żył.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy kobietą, a jej mężem doszło do sprzeczki. W trakcie awantury 43-latka zaatakowała mężczyznę zadając mu kilka ciosów nożem.

Beata G. została zatrzymana. Policjanci doprowadzili kobietę do prokuratury, gdzie została przesłuchana i usłyszała zarzut zabójstwa. Sąd tymczasowo aresztował 43-latkę na okres trzech miesięcy. Grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KSP / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.82 MB)

Powrót na górę strony