Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pies prasowy

Data publikacji 01.04.2012

Psy policyjne pełnią swoją służbę w różnym zakresie. Niektóre pomagają w szukaniu osób zaginionych, inne wykorzystują swój niezawodny węch, by wskazywać miejsce ukrycia narkotyków. Od kilku dni w zespole prasowym KGP również pracuje pies. Tabloid – rasowy pies prasowy!

Tabloid to rasowy jamnik, który po odbytym szkoleniu zasilił szeregi zespołu prasowego KGP. Każdego dnia Tabloid wraz z innym członkiem zespołu przygotowuje poranną prasówkę dla Komendanta Głównego Policji. Jego zadaniem jest wywąchiwanie w gazetach wszystkich informacji, które dotyczą Policji. Kiedy w konkretnym czasopiśmie Tabliod odnajdzie pozytywną informację, wówczas radośnie merda ogonkiem. Kiedy jednak jest ona negatywna – pies głośno szczeka i warczy.

Tabloid ma niezawodny węch. Nie toleruje jednak informacji nieprawdziwych, które wprowadzają czytelnika w błąd – nie raz zdarzyło mu się taką gazetę pogryźć lub nawet na nią nabrudzić...

Są dziedziny w których człowiek, bez pomocy czworonożnego przyjaciela, nie dałby sobie rady. Nie da się ukryć, że niektórych informacji nie dostrzeże nawet sokoli wzrok człowieka. To wszystko wywącha niezawodny nos Tabloidu!

pt
 

Powrót na górę strony