Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowali „dziuple” z Hondami

Data publikacji 10.04.2012

Policjanci pionu kryminalnego siedleckiej komendy ujawnili na jednej z posesji znajdujących się w podsiedleckim Ujrzanowie tzw. złodziejską „dziuplę” samochodową. Wśród znajdującego się tam złomu motoryzacyjnego ukryte były rozmontowane Hondy, które skradziono wcześniej na terenie woj. mazowieckiego. Trzy z odnalezionych pojazdów zostały już zidentyfikowane.

Policjanci pionu kryminalnego KMP w Siedlcach podczas przeszukania prowadzonego na posesji znajdującej się w podsiedleckim Ujrzanowie, wśród znajdującego się na niej złomu motoryzacyjnego, ujawnili rozmontowane auta m-ki Honda. Ich stan wskazywał, że są to samochody nowe i najprawdopodobniej zostały one uprzednio skradzione, a następnie zdemontowane. Podejrzenia policjantów potwierdzał fakt, że znaki identyfikacyjne z karoserii i silników zostały trwale usunięte.

Dotychczas policjanci zidentyfikowali 3 z ujawnionych Hond. Samochody te na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy skradziono na terenie Warszawy.

W związku z tą sprawą w policyjnym areszcie zatrzymano dwóch mężczyzn. Obecnie pracujący przy tej sprawie policyjni eksperci zmierzają do identyfikacji pozostałych 5 ujawnionych pojazdów oraz szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

(KWP w Radomiu / pt)

Powrót na górę strony