Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabił 33-latka podczas sprzeczki przed lokalem

Data publikacji 11.04.2012

Policjanci z Wejherowa wyjaśnili okoliczności zabójstwa 33-latka, do którego doszło w jednym z lokali w centrum Wejherowa. Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec Wejherowa. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (8/9 kwietnia br.) policja została powiadomiona o zdarzeniu, w którym zginął 33-letni mężczyzna. Doszło do niego około 2 w nocy w pobliżu jednego z lokali rozrywkowych w centrum Wejherowa. Funkcjonariusze wstępnie ustalali jego przebieg: w trakcie zabawy w klubie pomiędzy kilkoma mężczyznami doszło do sprzeczki, w wyniku której 20-letni mężczyzna zadał 33-latkowi cios nożem w plecy, po czym uciekł. Ranny 33-latek pomimo udzielonej przez pogotowie pomocy zmarł.

Natychmiast do działań zostali skierowani policjanci wraz z psami tropiącymi. Chwilę później zatrzymali kilka osób podejrzewanych w tej sprawie. Funkcjonariusze ustalili, że jeden z zatrzymanych - 20-latek jest sprawcą tej zbrodni. Dodatkowo śledczy szukali narzędzia, którego sprawca pozbył się podczas ucieczki. Po kilku godzinach, nóż został znaleziony.

Prokurator przedstawił 20-latkowi zarzut zabójstwa. Jeszcze dzisiaj zatrzymany stanie przed sądem, który zadecyduje o jego ewentualnym areszcie. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi dożywocie.

(KWP w Gdańsku / mw)
 

Film Zabił 33-latka podczas sprzeczki przed lokalem

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabił 33-latka podczas sprzeczki przed lokalem (format flv - rozmiar 4.81 MB)

Powrót na górę strony