Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z blisko kilogramem narkotyków

Policjanci wydziału kryminalnego siedleckiej komendy zatrzymali 57–letniego mieszkańca Warszawy, przy którym znaleziono blisko kilogram narkotyków. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kryminalnych, mężczyzna ten zajmował się handlem środkami odurzającymi na terenie Siedlec.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali przed kilkoma dniami 57–letniego mieszkańca Warszawy. Jak wynikało z informacji policjantów, mężczyzna ten zajmował się handlem środkami odurzającymi na terenie Siedlec. Kryminalni, obserwując go ,czekali na odpowiedni moment do zatrzymania.

Moment ten nadszedł, gdy podejrzewany transportował nową partię narkotyków. Podczas zatrzymania mężczyzny zabezpieczono przy nim 718 gramów amfetaminy i 203 gramy marihuany. Obecnie pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze badają zakres przestępczej działalności zatrzymanego.

Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonym w tej sprawie materiałem dowodowym zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na 3 miesiące.

(KWP w Radomiu / wm)

Powrót na górę strony