Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy dziadek poszukiwany listami gończymi

Data publikacji 26.04.2012

Policjanci z Ursynowa zatrzymali nietrzeźwego dziadka, który wybrał się na spacer ze swoimi wnukami. Daniel B. mając ponad 2 promile alkoholu opiekował się 3,5-letnim chłopcem oraz jego 1,5-rocznym bratem. Okazało się, że 48-latek jest poszukiwany trzema listami gończymi. Wczoraj usłyszał już zarzut. Grozić mu może kara do 5 lat więzienia.

Około godziny 13:00 mundurowi zostali wezwani na interwencję w rejonie centrum handlowego. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że po parkingu spaceruje pijany mężczyzna z dwójką małych dzieci.

Policjanci po przybyciu na miejsce zauważyli mężczyznę, który się zataczał i przewracał. Pod opieką 48-latka znajdowało się dwóch chłopców. Daniel B. tłumaczył funkcjonariuszom, że około godziny 9.00 wyszedł ze swoimi wnukami na spacer.

Maluchy trafiły pod opiekę matki, a ich dziadek został przewieziony do komisariatu.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 48-latek jest poszukiwany przez radomski i pruszkowski sąd trzema listami gończymi. Wczoraj Daniel B. usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Teraz zgodnie z dyspozycją sądu zostanie przewieziony do aresztu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

(KSP / mj)
 

Powrót na górę strony