Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano podejrzewanego o rozprowadzanie narkotyków w środowisku pseudokibiców

Data publikacji 31.05.2012

Dolnośląscy policjanci zatrzymali pseudokibica podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz podejrzewanego o rozprowadzania środków odurzających w środowisku pseudokibiców. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli ponad 250 porcji amfetaminy i marihuany oraz kilka krzewów konopii indyjskich.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP we Wrocławiu wspólnie z kolegami z Oławy zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Zatrzymany mieszkaniec Oławy to pseudokibic jednego z wrocławskich klubów. Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli w barku schowane narkotyki: ponad 200 porcji amfetaminy, 50 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną. W mieszkaniu znajdowało się również kilka krzewów konopii indyjskich. Część narkotyków była już poporcjowana i przygotowana do rozprowadzenia. Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawca rozprowadzał narkotyki w środowisku pseudokibiców. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Oławy był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie.

Za posiadanie środków odurzających grozi nawet do 3 lat więzienia, natomiast za wprowadzanie do obrotu grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)
 

Powrót na górę strony