Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczna Strefa Kibica w Warszawie

Data publikacji 10.06.2012

Zakończył się drugi dzień funkcjonowania warszawskiej Strefy Kibica. Na fanów piłki nożnej czekały liczne atrakcje. Na placu Defilad na wielkim telebimie transmitowane były mecze, a na scenie odbywały się liczne koncerty. Policjanci również podczas drugiego dnia nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń, związanych z funkcjonowaniem strefy.

Strefa to nie tylko piłkarskie emocje, ale także rozrywki kulturalne i wspólne świętowanie. Policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno mieszkańców stolicy, jak i kibiców licznie przybyłych na mecze z kraju i zagranicy. Codziennie ponad 2,5 tys. funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i innych służb dba o bezpieczeństwo w mieście.
Dzień obfitował w gorący, sportowy doping zgromadzonych kibiców z wielu krajów. Wszyscy uczestnicy strefy stanowili zgraną drużynę kibiców. Finezyjne stroje, brawa i śmiech tworzyły niezapomniane widowisko.

Podczas drugiego dnia funkcjonowania Strefy Kibica nie doszło do żadnych poważniejszych zdarzeń oraz zakłóceń porządku publicznego.

Ten dzień został podsumowany podczas konferencji zorganizowanej przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

(KSP / pt)

Powrót na górę strony