Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny dzień UEFA EURO 2012 w Warszawie

Data publikacji 14.06.2012

Siódmy dzień Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – UEFA EURO 2012 w stolicy przebiegł bardzo spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych poważniejszych zdarzeń. Pomimo, że wczorajsze mecze były rozgrywane na Ukrainie można je było obejrzeć w warszawskiej Strefie Kibica. Z tej możliwości skorzystało wczoraj około 3 tysięcy kibiców.

Środa to kolejny dzień świętowania piłki nożnej w Warszawie i kolejny dzień wzmożonej służby policjantów. Mundurowi byli wszędzie tam, gdzie potrzebna była ich pomoc. Dzień obfitował w sportowy doping zgromadzonych w Strefie kibiców wielu narodowości. Wszyscy kibice stanowili zgraną drużynę kibiców. Finezyjne stroje, brawa i śmiech tworzyły niezapomniane widowisko.

Policjanci podczas wczorajszego dnia nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń związanych z zabezpieczeniem EURO 2012 w Warszawie. Ponadto funkcjonariusze prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia personaliów wszystkich pseudokibiców, którzy brali udział w bójkach przed i po meczu Polska – Rosja.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony