Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Każdy internauta może pomóc w identyfikacji chuliganów

Data publikacji 14.06.2012

Każdy internauta może pomóc rozpoznać chuliganów odpowiedzialnych za burdy w Warszawie w dniu 12 czerwca 2012 r. Policja zapewnia pełną anonimowość osobom, które pomogą w identyfikacji pseudokibiców. Informacje można przekazywać mailowo na adres wydzial.kibice@policja.waw.pl lub telefonicznie pod numer 22 603 84 49.

Policjanci z całej Polski przy wykorzystaniu nagrań z monitoringów miejskich identyfikują osoby biorące udział w burdach, które miały miejsce w Warszawie 12 czerwca 2012 r. Nagrania zostały przekazane do zespołów do walki z przestępczością pseudokibiców. Funkcjonariusze korzystają również z filmów i zdjęć zamieszczanych na portalach internetowych.

Filmy i zdjęcia publikowane w sieci oglądają także internauci. Osoby, które rozpoznają chuliganów, proszone są o przekazywanie Policji danych ułatwiających ich identyfikację na adres mailowy wydzial.kibice@policja.waw.pl lub telefonicznie pod numer 22 603 84 49 - całodobow numer działający przy Sztabie KSP. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

(KGP)
 

Powrót na górę strony