Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólne patrole wokół bydgoskiej Strefy Kibica

Data publikacji 17.06.2012

Kolejny mecz reprezentacji Polski podczas EURO 2012 wzbudził wielkie zainteresowanie wszystkich Rodaków. Tego wieczoru tłumnie zasiedliśmy przed ekranami, aby kibicować naszym piłkarzom. Tak też było wczoraj w bydgoskiej Strefie Kibica, dlatego wokół pojawiła się większa ilość patroli, aby mieszkańcy Bydgoszczy czuli się bezpiecznie.

20 bydgoskich funkcjonariuszy i 16 słuchaczy Szkoły Policji w Pile przy wsparciu Żandarmerii Wojskowej i Straży Miejskiej dbało o bezpieczeństwo mieszkańców Bydgoszczy w okolicy Strefy Kibica podczas wczorajszego (16.06) meczu Polska-Czechy na EURO 2012. Były też patrole zmotoryzowane, wodne i przewodnicy z psami. Wspólne kibicowanie policjanci obserwowali także z Mobilnego Centrum Monitoringu.

Każda rozgrywka polskich piłkarzy wzbudzała wiele emocji, więc i tym razem spodziewaliśmy się gorącej atmosfery. Kolejny raz mieszkańcy Bydgoszczy pokazali, że potrafią się bawić "fair". Pomimo przegranej, która zapewne zasmuciła wszystkich Rodaków, w bydgoskiej Strefie Kibica i okolicy nie doszło do żadnych incydentów.

(KWP w Bydgoszczy / mj)
 

Powrót na górę strony