Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują zaginionego irlandzkiego kibica

Data publikacji 19.06.2012

Policjanci z bydgoskiego komisariatu Szwederowo poszukują irlandzkiego kibica, który w nocy z soboty na niedzielę (16/17 czerwca br.) oddalił się od grupy znajomych przebywających w tym czasie w okolicach Starego Rynku w Bydgoszczy i do tej pory nie wrócił do hotelu, ani nie nawiązał kontaktu ze znajomymi. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobyt obywatela Irlandii, proszone są o kontakt z Policją pod nr 997 lub (52)588 12 49.

W niedzielę 17 czerwca br. ok. godz. 17:00 znajomi zaniepokojeni nieobecnością 21-latka zgłosili jego zaginięcie w bydgoskim komisariacie Szwedrowo. Jak wynika ze zgłoszenia, Irlandczyk przebywał w grupie kolegów w nocy z soboty na niedzielę (16/17.06.2012r.) w okolicach Starego Rynku w Bydgoszczy. Ok. godz. 1:00 oddalił się od znajomych i do tej pory nie wrócił do hotelu, ani nie nawiązał z nimi kontaktu. Od tego momentu policjanci cały czas pracują nad ustaleniem miejsca pobytu Irlandczyka. Sprawdzono szpitale i placówki zdrowia, a także miejsca gdzie przebywać mógł zaginiony. Informację z rysopisem przekazano patrolom w mieście, a także korporacjom taksówkowym. Działania te, jak do tej pory, nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu:

NOLANA JAMES zam. Blessington w Irlandii,

który w czasie pobytu w Bydgoszczy zatrzymał się w hotelu na Osiedlu Leśnym, proszone są o kontakt z Policją pod nr 997 lub (52)588 12 49.

W momencie zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie jeansy, buty sportowe szare, białą koszulkę z krótkim rękawem, z napisem „Chuck Norris”.

Nolan James ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne (brązowe) włosy, niebieskie oczy.

(KWP w Bydgoszczy / mw)
 

Powrót na górę strony