Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ustalenia w sprawie odnalezionego mężczyzny

Data publikacji 20.06.2012

Policjanci z Bydgoszczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono dzisiaj na terenie Jazu Farnego. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny.

Dzisiaj (20.06.12) od rana policjanci wspólnie ze strażakami wznowili poszukiwania na Brdzie, a także rozpoczęli przeszukiwanie Kanału Bydgoskiego. Krótko po godz. 11.00, podczas przeszukiwania Brdy, na terenie Jazu Farnego znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza. Pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Bydgoszcz Południe trwały oględziny. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny, będą również wyjaśniać, w jakich okolicznościach doszło do jego śmierci.

Po zakończonych na miejscu czynnościach prokurator potwierdził, że przy mężczyźnie znaleziono dokumenty na nazwisko poszukiwanego Irlandczyka, telefon komórkowy i pieniądze, co może wskazywać, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci nadzoruje prokuratura Bydgoszcz Południe.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony