Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca napadu na bank

Data publikacji 25.06.2012

Policjanci prowadzą intensywne czynności w sprawie rozboju, do którego doszło w Mszczonowie (pow. żyrardowski). Podejrzewany o to przestępstwo jest mężczyzna, którego portret pamięciowy publikujemy poniżej.

Do zdarzenia doszło w sobotę (23.06.2012) około godz. 13:15. Do oddziału jednego z banków wszedł mężczyzna, zagroził kasjerce przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał wydania pieniędzy. Zastraszona kobieta wydała mu gotówkę, po czym sprawca zbiegł.

Policjanci powiadomieni o sytuacji niezwłocznie przystąpili do poszukiwania napastnika i ustalania wszelkich okoliczności przestępstwa. Na podstawie zebranych informacji sporządzono portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny. Może on mieć 35-45 lat, wzrost ok. 170-175 cm, średniej budowy ciała. Twarz okrągła o śniadej cerze, nosił przyciemnione okulary. Na głowie miał czapkę z daszkiem w kolorze jasnobeżowym. Był ubrany w koszulkę z krótkim rękawem w kolorze ciemnobeżowym, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim z wieloma przetarciami oraz buty w ciemnym kolorze.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub które są w posiadaniu informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu sprawcy napadu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie ul. Chopina 4. Informacje można przekazać anonimowo. Kontakt telefoniczny: dyżurny – 46-858-22-00, Wydział Kryminalny – 46-858-21-03 lub 997, 112.

(KWP w Radomiu / mj)
 

Powrót na górę strony