Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany diler

Data publikacji 28.06.2012

W ręce katowickich stróżów prawa wpadł mężczyzna podejrzany o handel narkotykami. W chwili zatrzymania 30-latek miał przy sobie pistolet P-83 z ostrą amunicją, kilkadziesiąt gramów amfetaminy, metaamfetaminy i marihuany. Uderzenie na mieszkanie dilera przeprowadzili policyjni antyterroryści. Podczas akcji zatrzymano również poszukiwanego listami gończymi 33-letniego włamywacza, ukrywającego się w mieszkaniu dilera.

Policjanci z wydziału antynarkotykowego od kilku tygodni zajmowali się sprawą działającego na terenie Ligoty dilera narkotyków. Związany ze środowiskiem pseudokibiców 30-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. W związku z informacją, że jest w posiadaniu broni palnej, szturm na jego mieszkanie przeprowadzili policyjni antyterroryści. Zaskoczony bandyta nie stawiał żadnego oporu.

Antynarkotykowi przejęli ponad 60 gramów amfetaminy, kilka gramów metaamfetaminy i blisko 20 gramów marihuany. Zabezpieczono ponadto będący w posiadaniu 30-latka pistolet P-83 i ostrą amunicję. Podczas akcji zatrzymano również poszukiwanego dwoma listami gończymi 33-letniego włamywacza, ukrywającego się w mieszkaniu dilera. Obaj bandyci trafili już za kraty.

(KWP w Katowicach / mj)
 

Film Zatrzymany diler

Opis filmu: narkotyki, amfetamina, marihuana, broń, pistolet, antyterroryści

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymany diler (format flv - rozmiar 6.68 MB)

Powrót na górę strony