Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkania z młodzieżą w ramach programu PaT

Data publikacji 29.06.2012

„Moje życie mój wybór” to temat przewodni trzech spotkań z uczniami klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jakie odbyły się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich. Młodzież szkolna miała okazje uczestniczyć w działaniach profilaktycznych, jakie zorganizowali młodzi aktorzy Teatru „Po drugiej Stronie” wystawiając dwie sztuki teatralne.

„Moje życie mój wybór” to temat przewodni trzech spotkań, które odbyły się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich we wtorek (26 czerwca) z uczniami klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Młodzież szkolna miała okazję uczestniczyć w działaniach profilaktycznych, jakie zorganizowali młodzi aktorzy Teatru „Po drugiej Stronie” wystawiając dwie sztuki teatralne „Moje życie, mój wybór” oraz „Pocałunek”.

Pedagog szkolny pani Aleksandra Kropielnicka-Wojtasik oraz podinsp. Jolanta Dec z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, nawiązały do zbliżających się wakacji, rozmawiając z uczniami o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na młodego człowieka. Przestrzegały przed zagrożeniami, jakie niesie za sobą spożywanie alkoholu czy też zażywanie narkotyków.

(PaT / mj)

Powrót na górę strony