Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani dwaj poszukiwani listami gończymi

Data publikacji 29.06.2012

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. W chwili zatrzymania przebywali w mieszkaniu sąsiadów. Na widok policjantów jeden z mężczyzn próbował uciekać przez okno, drugi ukrył się w wersalce. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego i komisariatu na Nowym Mieście zatrzymali dwóch mężczyzn. Obydwaj to mieszkańcy Rzeszowa, którzy byli poszukiwani na podstawie listów gończych za wcześniej popełnione przestępstwa. Mieli być doprowadzeni do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 23-latek poszukiwany był od grudnia ubiegłego roku. Drugi mężczyzna w wieku 22 lat ukrywał się od kwietnia tego roku.

Funkcjonariusze ustalili, że obaj poszukiwani mogą ukrywać się w mieszkaniu swoich sąsiadów. Policjanci niezwłocznie pojechali pod ustalony adres. Spodziewając się próby ucieczki, kilku policjantów udało się pod balkon mieszkania. Wkrótce zobaczyli wyskakującego przez balkon jednego z poszukiwanych. Po krótkim pościgu 22-latek został zatrzymany. W tym czasie kryminalni weszli do mieszkania. Jednak zastali w nim tylko mieszkańców. Drugiego poszukiwanego nie było. Policjanci przystąpili do przeszukania. Ich uwagę zwróciło niespokojne zachowanie lokatorów. Wkrótce odnaleźli drugiego mężczyznę - 23-latek schował się w wersalce.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali przewiezieni do zakładu karnego.

(KWP w Rzeszowie / mj)
 

Powrót na górę strony