Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci szukają właścicieli przedmiotów zabezpieczonych po katastrofie w Szczekocinach

Data publikacji 29.06.2012

Śląscy policjanci zwracają się do osób, które podróżowały pociągami uczestniczącymi w katastrofie kolejowej w Szczekocinach, a które do tej pory nie odebrały należących do nich rzeczy osobistych zabezpieczonych na miejscu zdarzenia, z prośbą o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod nr tel:32 200 27 45. W załączeniu prezentujemy zdjęcia zabezpieczonych przedmiotów.

Policjanci prowadzący działania na miejscu katastrofy kolejowej, do której doszło w marcu br. w Szczekocinach, zabezpieczyli przedmioty należące do osób podróżujących pociągami, które uległy zderzeniu. Nadal w policyjnym depozycje znajdują się rzeczy osobiste, które nie zostały odebrane przez właścicieli. W celu ułatwienia identyfikacji, publikujemy ich zdjęcia.

Po odbiór należy zgłosić się z dowodem osobistym, bądź innym dokumentem tożsamości. Policjanci krótko przesłuchają w charakterze świadka każdego zgłaszającego się do depozytu, po czym przeprowadzone zostanie okazanie przedmiotów i wydanie ich za pokwitowaniem.

W sprawie odbioru prosimy o kontakt telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod nr tel.:32 200 27 45, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Linki do galerii zdjęć z przedmiotami:

Galeria zdjęć 1 >> Galeria zdjęć 2 >> Galeria zdjęć 3 >>


(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony