Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrody za pracę podczas EURO 2012

Data publikacji 05.07.2012

Nadinsp. Marek Działoszyński Komendant Główny Policji odwiedził 5 lipca wielkopolskich policjantów. Na uroczystym spotkaniu w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego i swoim podziękował policjantom zaangażowanym w zabezpieczenie Turnieju EURO 2012.

Na sali konferencyjnej w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczystość, podczas której nadinsp. Marek Działoszyński Komendant Główny Policji w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego podziękował wielkopolskim policjantom. Przekazał wyrazy uznania i podziękowania za wysoki profesjonalizm, osobiste zaangażowanie i wkład pracy w zapewnienie porządku i bezpieczeństwa podczas Turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Insp. Krzysztof Jarosz Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wraz ze swoimi zastępcami również odebrali gratulacje i wyróżnienia z rąk nadinsp. Marka Działoszyńskiego.

Insp. Krzysztof Jarosz zapowiedział, że w przyszłym tygodniu za ciężką pracę i zaangażowanie podczas imprezy EURO 2012 zostaną nagrodzeni kolejni wielkopolscy policjanci.

(KWP w Poznaniu / mj)
 

Powrót na górę strony