Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca napadu na placówkę bankową

Data publikacji 06.07.2012

Dolnośląscy policjanci poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową w Sycowie. Za informacje, która przyczyni się do zatrzymania sprawcy napadu, przewidziana jest nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzą czynności poszukiwawcze za sprawcą napadu na placówkę bankową, jaki miał miejsce 29 czerwca 2012 roku w Sycowie. Nieznany mężczyzna ok. godz. 13.25 po wejściu do placówki przy pl. Wolności, grożąc przedmiotem przypominającym broń, zażądał od kasjerek wydania pieniędzy. Następnie sprawca uciekł. Podczas napadu nikomu nic się nie stało.

RYSOPIS: mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wzrost ok. 170-175 cm, krępej budowy ciała (wyraźnie odstający brzuch, dobrze umięśnione łydki), ciemnej karnacji (opalony na twarzy, ramionach – opalenizna rowerzysty), włosy krótkie ciemne;

OPIS UBIORU SPRAWCY: koszulka z krótkim rękawem koloru szarego z kołnierzykiem, zapinana na guziki, spodenki do kolan koloru szarego, skarpety za kostkę koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego, rękawiczki koloru czarnego zapinane na zatrzask (samochodowe), na głowie czapkę z daszkiem koloru szarego, okulary przeciwsłoneczne koloru czarnego.

Sprawca posiadał młodzieżową torbę z paskiem koloru czarnego, którą przewiesił przez tułów. Może poruszać się rowerem górskim.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące sprawcy przestępstwa proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu pod numerem telefonu 71-340-36-65, 71-340-43-63 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997.

Za informacje, która bezpośrednio przyczyni się do zatrzymania sprawcy napadu, przewidziana jest nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony