Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują zaginionej Moniki

Data publikacji 09.07.2012

Policjanci z Przysuchy poszukują zaginionej Moniki Kobyłki, która wyszła z domu w minioną sobotę (7.07) około godz. 21:00 i do chwili obecnej nie powróciła. Zaginiona ma niespełna 15 lat, jest mieszkanką miejscowości Wola Gałecka w gm. Rusinów, powiat przysuski. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej należy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Przysusze - tel. 48 675 42 00 lub powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki, dzwoniąc pod numer 997 lub 112.

Od momentu zgłoszenia w czynności poszukiwawcze zaangażowanych jest oprócz policjantów wiele innych osób. W pierwszej kolejności sprawdzono bliższą i dalszą okolicę, przy użyciu między innymi psów tropiących. Teren sprawdzono także z pokładu policyjnego śmigłowca. W czynności intensywnie zaangażowani są także policjanci operacyjni, którzy sprawdzają i weryfikują każdą informację.

Rysopis poszukiwanej: 168 cm wzrostu, ok. 50 kg, szczuplej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy długie koloru rudego. Ubrana była w koszulkę koloru białego z czarnym napisem i czerwonym sercem z przodu, krótkie spodenki jeans koloru niebieskiego, buty beżowe z cekinami.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej należy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Przysusze - tel. 48 675 42 00 lub powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki, dzwoniąc pod numer 997 lub 112.

(KWP w Radomiu / mg)
 

Powrót na górę strony