Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o przestępstwa seksualne

Data publikacji 14.08.2012

Policjanci ze Szczecina zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie innej czynności seksualnej na małoletniej poniżej 15 roku życia. Dziś mężczyzna trafi do aresztu.

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin - Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin - Śródmieście, prowadzą postępowanie dotyczące innej czynności seksualnej dokonanej przez młodego mężczyznę.

W niedzielę, dzięki intensywnym czynnościom wykonywanym przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, 24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mieszkający w centrum miasta z matką i rodzeństwem młodzieniec był kompletnie zaskoczony, gdy w drzwiach swojego mieszkania zobaczył policjantów.

Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące usiłowania zgwałcenia młodej kobiety oraz dokonania innej czynności seksualnej z małoletnią poniżej 15 roku życia, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Skierowano wniosek do sądu o jego tymczasowe aresztowanie.

W piątek, 10 sierpnia, wystosowaliśmy komunikat z materiałem filmowym oraz fotografią przedstawiającą wizerunek poszukiwanego przez nas sprawcy. Serdecznie dziękujemy wszystkim mediom, które zareagowały na nasz apel. Tego typu sprawy są dla nas priorytetem.

(KWP w Szczecinie / jk)

Powrót na górę strony