Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ustalają okoliczności śmierci 40-latka

Data publikacji 18.08.2012

Lubelscy kryminalni ustalają okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło dziś w nocy przy ul. Związkowej w Lublinie. Tam znajdowało się dzikie obozowisko, w którym przebywały osoby bezdomne. Jak wstępnie ustalili policjanci, do jednego z namiotów podszedł mężczyzna i zadał kilka ciosów ostrym narzędziem 40-latkowi, który wyszedł do niego przed namiot. Ofiara zmarła na miejscu zdarzenia.

Lubelscy kryminalni ustalają dokładne okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 2 w nocy przy ul. Związkowej. Tam znajdowało się tzw. dzikie obozowisko, w którym przebywały osoby bezdomne. Jak wstępnie ustalili policjanci, do jednego z namiotów podszedł mężczyzna, wszczynając awanturę z przebywającymi tam osobami. W pewnym momencie zadał kilka ciosów ostrym narzędziem mężczyźnie, który wyszedł do niego przed namiot. 40-latek zmarł na miejscu zdarzenia.

Osoby przebywające w namiocie zaalarmowały jednego z pracowników stacji paliw, który wezwał na miejsce policjantów. Przybyli na miejsce policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kilkanaście minut po zdarzeniu zatrzymali w pościgu opisanego jako sprawca mężczyznę. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec Lublina, który trafił do policyjnego aresztu.

Do sprawy zostały zatrzymane również przebywające w namiotach pozostałe 4 osoby. Wszyscy zatrzymani są nietrzeźwi, badanie alkomatem wykazało u nich prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Lublin-Pólnoc. Ciało denata zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony