Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

30-latek podejrzany o napad na placówkę bankową

Data publikacji 04.09.2012

Bydgoscy policjanci zatrzymali podejrzanego o rozbój 30-latka. Mężczyzna napadł na jedną z placówek bankowych na osiedlu Błonie. Kryminalni odzyskali prawie całą ukradzioną przez niego kwotę.

Wczoraj (3.09) po południu dyżurny policji w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie o napadzie. Do zdarzenia doszło około 17:00 w jednej z placówek bankowych na bydgoskim Błoniu. Sprawca po wejściu na salę operacyjną przedmiotem przypominającym broń sterroryzował kasjera i zażądał wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki napastnik uciekł z placówki. Na miejsce natychmiast skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą. Policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli materiały dowodowe, ustalili i przesłuchali świadków. Na podstawie zebranych materiałów kryminalni ustalili podejrzewanego o napad.

Jeszcze tego samego wieczoru funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gminy Nowa Wieś Wielka. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli prawie całą kwotę, która została skradziona. 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany usłyszał zarzut rozboju. Najprawdopodobniej jutro mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie stanie przed sądem, który zadecyduje o jego dalszym losie. Z przestępstwo rozboju grozi do 12 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

 

Film 30-latek podejrzany o napad na placówkę bankową

Opis filmu: napad na bank

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 30-latek podejrzany o napad na placówkę bankową (format flv - rozmiar 3.78 MB)

Powrót na górę strony