Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy mężczyzny, który napadł na placówkę bankową

Data publikacji 02.10.2012

Stołeczni policjanci poszukują mężczyzny, który 27 września br. napadł na jedną z placówek bankowych przy ulicy Powstańców Śląskich w Warszawie. Wszystkie osoby mogące pomóc w zatrzymaniu tego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło 27 września br. około 17:50. Do jednej z placówek bankowych przy ulicy Powstańców Śląskich wszedł zamaskowany mężczyzna. Trzymając w jednej dłoni przedmiot przypominający broń, drugą podał pracownicy banku kartkę z żądaniem wydania pieniędzy. Po zabraniu pieniędzy wyszedł z banku udając się w nieznanym kierunku.

Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili rysopis sprawcy: wiek około 30-35 lat, wzrost 175-180 cm, szczupła budowa ciała, ciemna karnacja, na twarzy wyraźny, kilkudniowy zarost.

Podejrzany ubrany był w błękitne spodnie jeansowe, granatową bluzę z białym napisem. Na głowie miał białą czapkę typu bejsbolówka.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu, kim jest mężczyzna lub posiadają informacje pozwalające to ustalić, proszone są o kontakt z Wydziałem Terroru Kryminalnego i Zabójstw KSP tel. (22) 603-65-59  lub całodobowo pod numerem 997 lub 112.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony