Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad pół tysiąca porcji narkotyków

Data publikacji 02.10.2012

Radomscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli blisko 600 porcji marihuany. Mężczyźni ukryli narkotyki przed policjantami w bieliźnie. Decyzją sądu najbliższe miesiące zatrzymani spędzą w areszcie.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Zbierane i szczegółowo sprawdzane przez policjantów informacje o osobach mających związek z przestępczością narkotykową doprowadziły do dwóch mieszkańców Radomia w wieku 23 i 28 lat.

Jednego z nich zatrzymali w mieszkaniu, natomiast drugiego w samochodzie pod domem. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w samochodzie mogą być narkotyki – a mężczyzna w nim siedzący na widok funkcjonariuszy ukrył narkotyki w bieliźnie. Policjanci w wyniku przeszukania zabezpieczyli blisko 600 działek marihuany, 2 wagi elektroniczne, woreczki foliowe czyli tzw. dilerki, a także pieniądze. Łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to ok. 3 tys. złotych.

Zatrzymanym przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz handel. Sąd zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony
Polska Policja