Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

5 tys. porcji amfetaminy ukrywał w kurtce

Data publikacji 05.10.2012

Pięć tysięcy porcji amfetaminy nie trafi na rynek dzięki szybkiej reakcji stołecznych wywiadowców. Funkcjonariusze zatrzymali na ulicy Konrada P. Mężczyzna ukrywał w kurtce narkotyk. Policjanci z Pragi Północ przekazali 36-latka w ręce prokuratora. Konrad P. usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie środkami odurzającymi znacznej ilości. Grozi za to kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze stołecznego wywiadu pełnili służbę na Pradze Północ, w pewnej chwili przy ulicy Jagiellońskiej zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę. Był on zdenerwowany i rozglądał się przez cały czas wokół siebie. W trakcie interwencji funkcjonariusze znaleźli w kieszeni kurtki mężczyzny ponad pół kilograma białego proszku.

Konrad P. został zatrzymany. W komendzie, po zbadaniu zawartości foliowej torebki, okazało się, że jest to amfetamina. Narkotyk został zabezpieczony. Dochodzeniowcy z Pragi Północ przekazali podejrzanego w ręce prokuratora. Konrad P. usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie środkami odurzającymi znacznej ilości. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mj)

Film 5 000 porcji amfetaminy ukrywał w kurtce

Opis filmu: narkotyki, amfetamina

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 5 000 porcji amfetaminy ukrywał w kurtce (format flv - rozmiar 7.96 MB)

Powrót na górę strony